Projektmenedzser

Feladatkör

  • installációs projektek vezetése audio-, és vizuáltechnika, valamint az informatika területén
  • projektek előkészítésének menedzselése
  • alvállalkozókkal való egyeztetése, szerződéskötés, munkaszervezés
  • folyamatfejlesztés, hatékonyság növelése
  • beszerzések, beszállítók felügyelete
  • ügyfelekkel való egyeztetés, problémamegoldás, tárgyalások szervezése
  • projekt cash-flow kalkuláció

Elvárásaink

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 3 év szakmai releváns tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • műszaki beállítottság
  • B kategóriás jogosítvány
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • proaktív hozzáállás, jó problémamegoldó képesség
  • csapatvezetői készségek

Előny

  • multinacionális/építőipari környezetbe szerzett projekt vezetési tapasztalat

Amit kínálunk

  • fiatalos, rugalmas munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség
  • versenyképes juttatás
  • stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye

  • Budapest 13. kerület

Audio-video rendszermérnök

Feladatkör

  • projektek támogatása műszaki oldalról
  • kiviteli tervek, kapcsolási rajzok és egyéb dokumentációk készítése
  • AV eszközök beállítása, tesztelése
  • teremvezérlő rendszerek konfigurálása és GUI felületek összeállítása a gyártói szoftverekkel
  • ajánlati kalkulációk, eszközlisták készítése
  • kapcsolattartás beszállítókkal, gyártókkal, ügyfelekkel
  • értékesítő és technikus kollégákkal való szoros együttműködés

Elvárásaink

  • villamosmérnöki/műszaki informatikus/informatikus végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • alap programozási és informatikai ismeretek
  • Microsoft Office ismerete
  • folyékony angol nyelvtudás

Előny

  • releváns területen szerzett szakmai tapasztalat
  • AutoCAD vagy hasonló tervező szoftver ismeret

  • külföldi szakmai kiállításon való részvétel